Odzyskiwanie danych poznany obsługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z systemu Android, dostępnych jest wiele opcji oprogramowania. Programy te pochodzą z prostym projektem UI, automatycznie rozpoznają podłączone urządzenie i skanują w poszukiwaniu utraconych plików na telefonie lub tablecie z systemem Android. Chronią one Twoją prywatność, nigdy nie nadpisując danych, a niektóre z nich oferują nawet bezpłatne wsparcie techniczne. Wybór odpowiedniego programu dla swoich potrzeb jest krytyczny i powinieneś przeczytać recenzje, aby znaleźć najlepszy.

DiskDrill 4 Android Data Recovery

Oprogramowanie DiskDrill 4 Android Data Recovery jest wyposażone w wiele funkcji, które mogą pomóc w odzyskaniu utraconych plików z urządzenia z systemem Android. Posiada wbudowane funkcje ochrony danych, w tym Recovery Vault do zapisywania metadanych plików i Guaranteed Recovery do zapisywania kompletnych kopii plików. Możesz nawet wykonać kopię zapasową danych bajt po bajcie za pomocą tego programu.

Możesz pobrać Disk Drill za darmo, aby dać mu spróbować. Podstawowa wersja Disk Drill pozwala na odzyskanie 500MB danych, ale jeśli poważnie myślisz o odzyskaniu większej ilości danych, możesz uaktualnić do wersji Pro lub Enterprise. Te wersje nie wymagają ponownej instalacji, a także można uzyskać pomocne wskazówki dotyczące odzyskiwania danych.

Kolejną wspaniałą cechą Disk Drill jest jego przyjazny dla użytkownika interfejs. Jego czysty, otwarty interfejs ułatwia nawigację, a jego zaawansowane funkcje sprawiają, że jest łatwy w użyciu. Użytkownicy mogą odzyskać utracone dane za pomocą tego programu w ciągu kilku minut. A darmowa wersja Disk Drill zawiera również narzędzia do ochrony danych. Na przykład ma funkcję Recovery Vault, która zapisuje usunięte dane przez określony czas. Możesz łatwo przywrócić usunięte pliki, w tym zdjęcia i filmy, za pomocą tego oprogramowania.

Disk Drill 4 Android Data Recovery posiada również wiele dodatkowych narzędzi, które pomogą utrzymać urządzenia pamięci masowej zorganizowane i chronione. Jedno narzędzie może zidentyfikować zduplikowane zdjęcia z karty SD Androida i usunąć je, zwalniając cenne miejsce na dysku. Chociaż zaprojektowane dla użytkowników komputerów Mac, oprogramowanie Disk Drill 4 Android Data Recovery działa również dobrze w systemach Windows.

Disk Drill obsługuje ponad 400 formatów plików. Oznacza to, że może odzyskać utracone dane we wszystkich popularnych formatach obrazów, wideo, audio i dokumentów. Możesz nawet wyświetlić podgląd plików przed rozpoczęciem odzyskiwania, jeśli chcesz. Ta funkcja pozwala upewnić się, że odzyskasz tylko te pliki, które są naprawdę potrzebne.

Disk Drill to darmowy program do odzyskiwania danych z systemu Android. Pozwala na odzyskanie usuniętych plików, a nawet wiadomości e-mail. Aby z niego skorzystać, wystarczy podłączyć urządzenie z Androidem do komputera. Aby działał poprawnie, musisz włączyć tryb „Mass Storage” na urządzeniu. Po tym, można wybrać, który typ oprogramowania do odzyskiwania danych chcesz użyć.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

Możesz wykonać odzyskiwanie danych Androida za pomocą MiniTool Mobile Recovery dla Androida. To oprogramowanie jest bezpłatne i wyposażone w prosty interfejs. Ten program jest ograniczony w ilości danych, które może przywrócić, jednak. Aby skanować pamięć wewnętrzną, musisz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Należy zauważyć, że to oprogramowanie nie jest kompatybilne z urządzeniami z systemem Android, które mają dużą ilość danych.

MiniTool Mobile Recovery działa poprzez analizę wewnętrznej pamięci telefonu i wyszukiwanie zapisanych tam danych. Ponieważ używa trybu czytania, nie zapisuje w pamięci telefonu. Następnie wyświetli listę wszystkich znalezionych plików i pozwoli Ci je filtrować. Możesz również wybrać, czy chcesz wykonać szybkie skanowanie, czy głębokie skanowanie. To drugie zajmuje więcej czasu, ale jest bardziej niezawodne.

Chociaż darmowa wersja może odzyskać niewielką ilość danych, bardziej solidna wersja może pomóc odzyskać wiele więcej. To oprogramowanie ma 2 moduły odzyskiwania, jeden dla pamięci wewnętrznej i jeden dla karty SD. Można również przeglądać pliki w ramach obu modułów odzyskiwania. Jednak darmowa wersja odzyskuje tylko do 1GB danych i nie może odzyskać danych z odległych części pamięci wewnętrznej Androida.

MiniTool Mobile Recovery do odzyskiwania danych z systemu Android to potężny program, który ma wysoki wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu danych. Może nawet przywrócić dane z uszkodzonych telefonów lub kart SD. Posiada również funkcje naprawy wideo i zdjęć. Jest dostępny zarówno w wersji na iOS, jak i na Androida. Dzięki ponad 11 typom danych i najszybszej prędkości, jest to najlepsze narzędzie w swojej klasie.

Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, ważne jest, aby upewnić się, że używasz renomowanego narzędzia do odzyskiwania danych. Upewnij się, że oprogramowanie jest kompatybilne z Twoim urządzeniem i może odzyskać brakujące pliki. Ponadto ważne jest, aby upewnić się, że dowiesz się, ile kosztuje każde narzędzie przed pobraniem go. Renomowane narzędzie do odzyskiwania danych jest bezpieczne w użyciu, ale istnieją pewne nieuczciwe aplikacje na rynku.

Oprogramowanie MiniTool Power Data Recovery ma prosty interfejs i jest bardzo łatwe w użyciu. Ma dynamiczne ikony i nowoczesny, niezatłoczony interfejs. Jego trzyetapowy proces odzyskiwania jest prosty do naśladowania i wymaga tylko trzech kliknięć. Oferuje również dobre wsparcie techniczne i bezpłatną wersję, która odzyskuje do 1 GB danych.

Apeaksoft

Apeaksoft Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Aplikacja obsługuje kilka marek Androida i działa na najnowszych systemach operacyjnych Android. Dzięki prostemu interfejsowi pomaga odzyskać utracone i usunięte informacje na urządzeniach z systemem Android bezpiecznie i pewnie. Co więcej, pozwala na wykonanie kopii zapasowej danych przed ich przywróceniem.

Program może odzyskać pliki z niemal każdego urządzenia z systemem Android, w tym tabletów, telefonów i innych urządzeń mobilnych. Obsługuje wiele formatów plików i wspiera odzyskiwanie danych z różnych przyczyn. Aby rozpocząć, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację na komputerze stacjonarnym. Po zakończeniu pobierania można uruchomić program.

Apeaksoft Android Data Recovery to kompletne rozwiązanie do odzyskiwania danych, które może odzyskać zdjęcia, filmy, dokumenty i bazy danych. Oprócz odzyskiwania plików, aplikacja może również odzyskać usunięte dzienniki połączeń i media. Możesz nawet użyć oprogramowania do odzyskania danych z Android TV boxów i tabletów. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji, w ciągu kilku minut uzyskasz dostęp do utraconych danych. Możesz nawet wyeksportować pliki do pliku VCF lub CSV.

Kolejną cechą Apeaksoft Android Data Recovery jest jego kompatybilność z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym urządzeniami Samsung. Oprogramowanie obsługuje ponad 5000 różnych urządzeń z systemem Android, w tym smartfonów, tabletów i urządzeń noszonych. Obsługuje również selektywne kopie zapasowe, co oznacza, że możesz przywrócić dane z uszkodzonych urządzeń z systemem Android.

Apeaksoft Android Data Recovery to doskonały program do odzyskiwania usuniętych plików i utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać pliki z karty SD i pamięci wewnętrznej. Jest również bezpieczny w użyciu i oferuje wysoki wskaźnik sukcesu. Jako bonus, pozwala również na wykonanie kopii zapasowej danych za pomocą kabla USB.

Jedną z jego najlepszych cech jest łatwy w nawigacji interfejs użytkownika. Ten program pozwala wybrać typy plików, które chcesz odzyskać, co ułatwia znalezienie tego, czego szukasz. To oprogramowanie do odzyskiwania obsługuje prawie wszystkie typy plików i pozwala na wizualną inspekcję plików do odzyskania.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android Jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z systemu Android, dostępnych jest wiele opcji oprogramowania. Programy te pochodzą z prostym projektem UI, automatycznie rozpoznają podłączone urządzenie i skanują w poszukiwaniu utraconych plików na telefonie lub tablecie z systemem Android. Chronią one Twoją prywatność, nigdy nie…