Odzyskiwanie danych jako plan spółki po utracie danych.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Istnieje kilka opcji dostępnych, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z urządzenia z systemem Android. Na przykład możesz użyć zewnętrznego dysku twardego. Musisz jednak upewnić się, że dysk jest zgodny z portem USB urządzenia i obsługuje urządzenia peryferyjne. Szybkość transferu danych to kolejna kwestia. Powinieneś wiedzieć, że na szybkość urządzenia będzie miało wpływ to, którą metodę odzyskiwania wybierzesz.

Wiertło tarczowe

Disk Drill do odzyskiwania danych Android to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Pokazuje utracone pliki, wewnętrzne partycje, urządzenia zewnętrzne i inne. Może skanować przez urządzenie, aby odzyskać utracone dane i umożliwia podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem na komputer.

Może również odzyskać utracone dane z zakorzenionych urządzeń z systemem Android, umożliwiając odzyskanie utraconych zdjęć i filmów z urządzenia. Program działa na większości urządzeń z systemem Android i obsługuje większość wersji. Musisz rootować swoje urządzenie, aby użyć Disk Drill, co pozwoli mu uzyskać dostęp do partycji pamięci. Po zakorzenieniu urządzenia, Disk Drill przeprowadzi Cię przez proces zakorzenienia i da Ci wskazówki, jak zmaksymalizować współczynniki odzyskiwania.

Po zainstalowaniu Disk Drill na komputerze, można skanować urządzenie z systemem Android i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Następnie można zapisać odzyskane pliki na komputerze lub przenieść je z powrotem do urządzenia z systemem Android za pomocą połączenia USB. Najlepszą częścią tego oprogramowania do odzyskiwania danych jest to, że jest łatwy w użyciu, nawet dla ludzi, którzy nie są tech savvy.

Jako bonus, Disk Drill zawiera również narzędzie ochrony danych, Recovery Vault, do przechowywania usuniętych plików. Podobnie jak dodatkowy Kosz, funkcja ta pomaga szybko odzyskać usunięte dane. Dodatkowo, jest ona darmowa. Możesz nawet przywrócić usunięte pliki z urządzenia z systemem Android, jeśli sam je zakorzeniłeś.

Disk Drill oferuje również kilka darmowych narzędzi do ochrony danych. Funkcja Recovery Vault zachowuje metadane plików przypadkowo usuniętych przez urządzenie. Disk Drill tworzy również kopie zapasowe urządzenia na poziomie bajtów, dzięki czemu można je odzyskać za pomocą jednego kliknięcia. Jest to świetna opcja dla użytkowników, którzy nie mają dużo miejsca lub nie chcą wydawać dużo pieniędzy na program do tworzenia kopii zapasowych.

Disk Drill obsługuje wszystkie systemy plików i urządzenia. Jest kompatybilny z NTFS, FAT, exFAT, EXT3/EXT4, HFS i APFS i może odzyskać dane z każdego urządzenia. Obsługuje nawet sformatowane dyski, dzięki czemu można odzyskać usunięte zdjęcia i dokumenty tekstowe.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery to program, dzięki któremu przywrócimy usunięte pliki i inne dane z telefonu lub tabletu z systemem Android. Interfejs programu pozwala na podgląd odzyskanych plików, można również sortować wyniki według usuniętych lub istniejących plików. Pozwala również eksportować odzyskane dane w formatach VCF i HTML. A ponieważ oprogramowanie do odzyskiwania danych jest przyjazny dla użytkownika, można go używać bez żadnej wiedzy technicznej.

Możesz odzyskać usunięte pliki z telefonu z systemem Android za pomocą darmowego programu, takiego jak EaseUS MobiSaver. Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych jest bardzo bezpieczne, ponieważ nie ma dołączonych wtyczek i nie przenosi złośliwych wirusów. Nie zbiera również danych osobowych użytkownika. Dzięki temu jest to doskonała opcja do przywracania usuniętych plików.

Ten program może odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia i filmy z karty pamięci telefonu z systemem Android. Obsługuje system operacyjny Android 4.0 i wyższy. Ponadto, może przywrócić usunięte dane z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej. Działa ze wszystkimi typami smartfonów z systemem Android i obsługuje systemy Windows i Mac OS. Ponadto umożliwia tworzenie kopii zapasowych ważnych plików.

Free Android Data Recovery to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do odzyskiwania utraconych danych z telefonów z systemem Android. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera, przeskanować pliki i wyświetlić ich podgląd w celu odzyskania. Działa ze wszystkimi popularnymi urządzeniami z systemem Android i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Kolejnym bonusem jest to, że jest przyjazny dla użytkownika i pozwala na podgląd plików przed ich przywróceniem.

Wybierając odpowiednie oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida, musisz pamiętać o kilku czynnikach. Jednym z czynników jest szybkość odzyskiwania danych. Szybki proces odzyskiwania danych pozwoli Ci zaoszczędzić czas, ale może być lepiej z powolnym, jeśli masz dużo plików, które trzeba odzyskać. Innym ważnym czynnikiem jest cena. Chcesz się upewnić, że program, który wybierasz ma rozsądną cenę. Wreszcie, powinieneś wybrać taki, który jest kompatybilny z Twoim smartfonem z systemem Android.

Możesz również użyć oprogramowania do odzyskiwania danych zgodnego z systemem Linux. Programy te powinny działać zarówno dla pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dobrym przykładem takiego oprogramowania jest PhotoRec.

MobiSaver

EaseUS MobiSaver for Android to jedno z najlepszych dostępnych darmowych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android. Jest w stanie odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android i utracone pliki z kart SD. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest idealny dla użytkowników domowych. Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest kompatybilne z różnymi urządzeniami z systemem Android i systemami operacyjnymi.

Program działa poprzez skanowanie urządzenia w poszukiwaniu wszystkich obsługiwanych typów danych i ich przywracanie. Może również odzyskać usunięte zdjęcia i filmy. Może nawet wykryć i przywrócić usunięte pliki, nawet jeśli urządzenie jest zakorzenione. Aplikacja jest darmowa i możesz ją pobrać na swoje urządzenie. Możesz przeskanować swoje urządzenie i wyświetlić podgląd plików, które odzyskuje. Gdy skończysz, możesz przenieść je na komputer.

Program do odzyskiwania danych EaseUS MobiSaver for Android obsługuje wiele różnych formatów plików. Podczas gdy większość narzędzi do odzyskiwania danych jest w stanie odzyskać większość typów plików, niektóre typy są nie do odzyskania. Ale Mobisaver obsługuje wiele typów plików, a jego tryb podglądu pozwala na przeglądanie plików przed ich przywróceniem.

Program ten odzyskuje pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android oraz z zewnętrznej karty microSD. Obsługuje różne formaty plików, w tym zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości i inne. Aplikacja wyświetla również podgląd usuniętych plików i pozwala zdecydować, które z nich zapisać. To oprogramowanie do odzyskiwania jest bezpłatne i obsługuje większość urządzeń z systemem Android.

Program do odzyskiwania danych EaseUS MobiSaver for Android jest łatwy w użyciu i zawiera wiele przydatnych funkcji. Jest szybki i bezpieczny bez poświęcania jakości Twoich danych. Oprogramowanie oferuje nawet opcję podglądu, dzięki czemu możesz sprawdzić, jakie pliki chcesz odzyskać. Odzyska usunięte dane z telefonu bez ich nadpisywania.

To narzędzie do odzyskiwania danych Android może przywrócić usunięte pliki z zakorzenionych urządzeń. W przeciwieństwie do innych aplikacji, MobiSaver dla Androida jest bezpieczny dla twoich danych mobilnych i nie będzie ich nadpisywać. Co więcej, nie wymaga żadnego preinstalowanego oprogramowania ani rozszerzeń. Przywróci usunięte dane z dowolnego urządzenia z systemem Android i zapewni bezpieczeństwo w aplikacji.

Tenorshare

Jeśli masz problemy z przywróceniem danych na urządzeniu z systemem Android, możesz pobrać Tenorshare Android Data Recovery i zainstalować go na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Po zainstalowaniu możesz przeskanować swoje urządzenie w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych danych, dotykając opcji skanowania w programie. To oprogramowanie obsługuje większość typów danych Androida. Może również wyodrębnić dane z uszkodzonych urządzeń z systemem Android.

Oprogramowanie można pobrać ze Sklepu Play. Po zainstalowaniu, podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Oprogramowanie automatycznie wykryje Twoje urządzenie i przeskanuje je. Gdy znajdzie pliki, możesz wyświetlić ich podgląd i wybrać te, które musisz odzyskać. To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest kompatybilne z Androidem 12 i innymi systemami operacyjnymi Android.

Użytkownicy mogą używać programu do odzyskiwania usuniętych danych z kart wewnętrznych i SD. Obsługuje wiele typów plików i ma możliwość szybkiego skanowania. Możesz nawet wyświetlić podgląd usuniętych plików przed wybraniem ich do odzyskania. Ten program jest łatwy w użyciu i będzie odzyskiwać dane z tabletów i smartfonów z systemem Android. Będzie potrzebował kabla USB do transmisji danych, a telefon z Androidem powinien mieć włączoną funkcję debugowania USB.

Tenorshare otrzymał pozytywne recenzje od swoich użytkowników. Interfejs użytkownika jest atrakcyjny i minimalny, co ułatwia nawigację i odzyskiwanie utraconych danych. Firma wspomina również na swojej stronie internetowej, że aplikacja jest bezpieczna, więc twoje dane i informacje osobiste są chronione. Nie ma jednak funkcji, która zapewni trwałe usunięcie danych lub zachowanie ich w tajemnicy. Może to być problem dla tych, którzy chcą przywrócić dane na swoich telefonach z Androidem.

Podczas gdy wiele programów do odzyskiwania danych ma złożone i skomplikowane interfejsy, Tenorshare Android Data Recovery to prosty i elegancki program, który może pomóc w odzyskaniu utraconych plików. Obsługuje różne formaty plików, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty PDF i inne. Może również odzyskać dane z urządzeń z systemem Android, nawet jeśli urządzenie było zrootowane lub miało awarię systemu. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android.

Tenorshare Android data recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych plików w telefonie. Działa poprzez szybkie i łatwe skanowanie urządzenia, odzyskując utracone pliki niemal natychmiast. Posiada również opcję podglądu, dzięki czemu możesz wybrać dane, które chcesz odzyskać. Aplikacja obsługuje różne scenariusze użycia i jest w 100% bezpieczna.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery Istnieje kilka opcji dostępnych, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z urządzenia z systemem Android. Na przykład możesz użyć zewnętrznego dysku twardego. Musisz jednak upewnić się, że dysk jest zgodny z portem USB urządzenia i obsługuje urządzenia peryferyjne. Szybkość transferu danych to kolejna kwestia. Powinieneś wiedzieć,…