Odzyskiwanie danych w stanowczy .

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli usunąłeś ważne dane ze swojego urządzenia z systemem Android, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest uzyskanie programu do odzyskiwania danych Android. To oprogramowanie pozwoli Ci na podgląd danych, zanim je odzyska. Działa on poprzez umożliwienie wyboru typów plików do odzyskania. Zazwyczaj pokaże Ci listę typów plików danych, co pozwoli Ci wybrać konkretny typ danych, które chcesz odzyskać.

Wiertło tarczowe

Disk Drill do odzyskiwania danych Android to świetny program, który może pomóc odzyskać usunięte pliki z zakorzenionych urządzeń z systemem Android. Obsługuje również odzyskiwanie danych z wewnętrznych i zewnętrznych kart pamięci. Działa na prawie każdym modelu smartfona lub tabletu z systemem Android. Może przywrócić pliki takie jak zdjęcia, filmy, dokumenty i inne typy danych. Możesz użyć tego programu, aby odzyskać usunięte dane w zaledwie kilku prostych krokach.

Ten program jest dostępny za darmo i pozwoli Ci odzyskać utraconą zawartość z niemal każdego typu pliku. Działa z różnymi formatami plików, w tym z wiadomościami tekstowymi. Może nawet przeskanować przestrzeń dyskową zrootowanego urządzenia z systemem Android i odzyskać dane z jego pamięci wewnętrznej. Po zainstalowaniu programu należy włączyć Debugowanie USB i wybrać pliki lub foldery, które chcemy odzyskać.

Kolejną ważną cechą jest przeprojektowany interfejs. Oprogramowanie stało się przyjazne dla użytkownika dzięki temu, że wszystkie dostępne funkcje są łatwo dostępne z okna głównego. Interfejs programu zawiera sekcje dla Deep Scan, Quick Scan, Partition Search i poprzednich sesji skanowania. W razie potrzeby można również wstrzymać proces skanowania. Po zakończeniu skanowania, Disk Drill pokaże Ci odzyskane dane.

To narzędzie jest dostępne zarówno dla systemów operacyjnych Windows, jak i Mac. Może odzyskać utracone dane zarówno z wewnętrznych, jak i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Obsługuje również ponad 300 formatów plików. Posiada również skarbiec odzyskiwania, który monitoruje dyski i rejestruje zmiany metadanych. Ponadto można wyświetlić podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem.

Tenorshare

Tenorshare Android Data Recovery może przywrócić dane z urządzeń z systemem Android bez konieczności rootowania lub korzystania z innych programów. Program można pobrać na komputer i może pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Przed skanowaniem urządzenia zapyta o uprawnienia i wyświetli monit o zgodę na ich politykę prywatności. Następnie program wyświetli różne typy plików i można wybrać taki, który pasuje do typu pliku, który próbujesz odzyskać.

To potężne oprogramowanie może odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android w ciągu kilku minut. Obsługuje różne typy plików, w tym zdjęcia, dokumenty, wiadomości WhatsApp i filmy. Może również odzyskać historię połączeń i inne dane, które mogą być przechowywane na wewnętrznej pamięci masowej. Działa z każdym rodzajem urządzenia z systemem Android, w tym smartfonami i tabletami.

Tenorshare Android Data Recovery to jedna z najpopularniejszych opcji oprogramowania do odzyskiwania danych dostępnych dla użytkowników Androida. Jest łatwy w użyciu i ma intuicyjny interfejs. Za pomocą kilku kliknięć można łatwo przywrócić utracone dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. Program obsługuje wszystkie wersje Androida i modele telefonów, a także jest kompatybilny z wieloma typami plików. Może również przywrócić dane usunięte z telefonów z systemem Android z powodu rootowania, usuwania i awarii systemu.

Tenorshare ma interfejs użytkownika, który jest prosty i elegancki. Nie wymaga żadnego specjalnego zestawu umiejętności, aby go użyć, i jest dostarczany z kompleksowym przewodnikiem użytkownika na swojej stronie internetowej. Po otwarciu programu można wybrać jeden z dwóch trybów skanowania – Deep Scan i Quick Scan. Większość użytkowników preferuje głębokie skanowanie, ponieważ zajmuje to czas na wyszukiwanie plików, ale można wyświetlić podgląd plików w obu trybach.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to potężna aplikacja do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Została zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania. Oferuje łatwe do wykonania instrukcje ekranowe i wykonuje dokładne skanowanie. Aby rozpocząć, podłącz swój telefon do komputera za pomocą kabla USB.

Oprogramowanie EaseUS MobiSaver wykryje urządzenie z systemem Android podłączone do komputera. Stamtąd możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Następnie oprogramowanie wyświetli utracone dane. Program jest kompatybilny z wieloma różnymi rodzajami urządzeń z systemem Android, a nawet odzyska dane z uszkodzonych kart SD.

Oprogramowanie jest dostępne do pobrania z oficjalnej strony internetowej. Możesz wybrać bezpłatną wersję próbną i profesjonalną edycję. Bezpłatna wersja próbna pozwala odzyskać jeden plik na raz, podczas gdy profesjonalna wersja pozwala na nieograniczone odzyskiwanie danych i dożywotnie wsparcie techniczne. Bezpłatna wersja próbna nie zawiera żadnych wirusów ani błędów.

EaseUS MobiSaver jest darmowy do pobrania i użytkowania, a pomaga odzyskać dane z urządzeń z systemem Android w trzech prostych krokach. Obsługuje ponad 6000 różnych urządzeń i posiada zaawansowane funkcje, które maksymalnie ułatwią proces odzyskiwania danych. Pozwoli Ci również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Pozwala również odzyskać usunięte dokumenty i zdjęcia.

EaseUS MobiSaver jest również kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS. Oferuje trzy różne opcje odzyskiwania danych: z kopii zapasowej, z iCloud lub iTunes oraz z konta KIK. Posiada dożywotnie wsparcie techniczne i obejmuje odzyskiwanie notatek z iPhone’a, historii połączeń oraz zakładek Safari. Program obsługuje również odzyskiwanie danych zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

7-Odzyskiwanie danych

7-Data Recovery for Android to program do odzyskiwania danych, który został zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom przywrócić usunięte lub utracone pliki. Może być używany do odzyskiwania zdjęć, filmów, plików audio i innych z urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie obsługuje zarówno pamięć wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Program obsługuje również różne wersje systemu operacyjnego Android i wielu producentów urządzeń z systemem Android.

7-Data Android Recovery może być również używany do przywracania zdjęć utraconych po sformatowaniu karty SD. Program może przywrócić obrazy w kilku formatach, w tym JPEG, PNG, GIF, TIFF, EPS, BMP i więcej. Może również odzyskać pliki audio i wideo w formatach MP3 i 3GP. Obsługuje również odzyskiwanie danych z tabletów i telewizorów z systemem Android.

7-Data Recovery for Android data recovery to wszechstronny program, który obsługuje kilka wersji systemu operacyjnego Android. Może również odzyskać dane z różnych typów nośników pamięci, w tym kart SD i pamięci wewnętrznej. Program posiada intuicyjny kreator, który przeprowadzi użytkowników przez proces odzyskiwania danych. Program obsługuje różne formaty plików i działa dobrze z różnymi wersjami systemu operacyjnego Android.

Możesz łatwo przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android za pomocą tego oprogramowania. Android ma trzy miejsca przechowywania, w tym pamięć wewnętrzną i kartę SD. Jednak nie wszystkie programy do odzyskiwania danych są w stanie odzyskać dane ze wszystkich trzech. Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki, to oprogramowanie pomoże Ci je odzyskać bez utraty jakichkolwiek danych.

7-Data Recovery for Android funkcje odzyskiwania danych obejmują tryb Digital Media Recovery do odzyskiwania usuniętych plików multimedialnych. Obsługuje również odzyskiwanie usuniętych plików i partycji z urządzeń z systemem Android. Inną przydatną funkcją jest to, że zachowuje strukturę folderów po odzyskaniu. Użytkownicy mogą wybrać różne tryby odzyskiwania w oparciu o typ utraty.

Apeaksoft

Apeaksoft Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych dla systemu Android. Jest kompatybilny z różnymi urządzeniami z systemem Android i może odzyskać usunięte dane, a także tworzyć kopie zapasowe. Do instalacji programu potrzebny będzie komputer i kabel USB. Jest wspierany przez 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Obsługuje wiele formatów plików, więc może przywrócić utracone dane z różnych powodów.

To potężne oprogramowanie jest kompatybilne z ponad pięcioma tysiącami urządzeń z systemem Android, w tym smartfonów i tabletów. Może nawet odzyskać dane z kart pamięci. Ten program jest szybki, bezpieczny i ma łatwy w użyciu interfejs. Posiada również funkcję podglądu, dzięki czemu można wyświetlić podgląd utraconych danych przed ich przywróceniem.

Po zainstalowaniu oprogramowania trzeba będzie podłączyć urządzenie z Androidem do komputera i uruchomić je. Skanowanie zajmie trochę czasu, ale po jego zakończeniu możesz wyświetlić listę odzyskanych plików. Możesz również ręcznie wybrać pliki, które chcesz przywrócić. Apeaksoft Android Data Recovery jest kompatybilny z różnymi urządzeniami z Androidem i systemami operacyjnymi.

Interfejs użytkownika Apeaksoft Android Data Recovery jest łatwy w nawigacji i został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. Ten program skanuje całe urządzenie, aby odkryć wszelkie usunięte lub utracone pliki. Następnie organizuje odzyskiwalne pliki w foldery, które można wizualnie sprawdzić przed przywróceniem ich. To narzędzie do odzyskiwania danych obsługuje większość typów danych i ma wysoki wskaźnik sukcesu.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida Jeśli usunąłeś ważne dane ze swojego urządzenia z systemem Android, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest uzyskanie programu do odzyskiwania danych Android. To oprogramowanie pozwoli Ci na podgląd danych, zanim je odzyska. Działa on poprzez umożliwienie wyboru typów plików do odzyskania. Zazwyczaj pokaże Ci…