Odzyskiwanie danych firma.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte dane z Androida

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Aby odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć programu freeware. Te programy mogą pomóc w odzyskaniu zdjęć, filmów, wiadomości e-mail, dokumentów i baz danych. Są bezpieczne i nie zawierają wirusów. Interfejs użytkownika tych programów jest dobrze zorganizowany, więc nawet początkujący użytkownicy mogą poruszać się po odzyskanych plikach.

Aby móc korzystać z tych programów, musisz włączyć debugowanie USB w swoim urządzeniu. Będziesz musiał również zezwolić na dostęp Super użytkownika. Po tym, możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie będzie skanować usunięte pliki i wyświetli je na ekranie. Jeśli chcesz wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać, możesz je wybrać i kliknąć przycisk Podgląd, aby wyświetlić ich podgląd.

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub sformatowałeś swoje urządzenie z systemem Android, będziesz musiał odzyskać swoje dane. Narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android są dostępne dla wielu różnych urządzeń, w tym smartfonów, tabletów i innych. Darmowe wersje tych programów skanują w poszukiwaniu plików w ciągu kilku minut. Są one kompatybilne z ponad 6 000 urządzeń z systemem Android, co czyni je dobrym wyborem do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android.

Darmowe wersje tych programów nie są tak potężne jak ich płatne odpowiedniki. Możesz skończyć płacąc za wersję premium, która nie zawiera wszystkich potrzebnych funkcji. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, możesz kupić płatne oprogramowanie do bardziej zaawansowanego odzyskiwania danych.

MobiSaver dla Androida

EaseUS MobiSaver for Android to narzędzie do odzyskiwania danych, które jest darmowe i działa na zrootowanych urządzeniach z systemem Android. Po zainstalowaniu, program jest prosty w obsłudze i pozwala wybrać pliki do odzyskania z urządzenia pamięci masowej. Będzie skanować zawartość nośnika wymiennego lub wewnętrznego i przywrócić wszelkie utracone lub brakujące pliki. Może nawet odzyskać dane z ataku wirusa / oprogramowania złośliwego.

Program obsługuje również urządzenia z systemem Android 2.3, 4.2, 4.3, 5.0 i 6.0. Użytkownicy mogą wybrać pliki, które chcą odzyskać z urządzenia i dokonać edycji. Posiada również opcję odzyskiwania zdjęć z aparatu urządzenia. Oprogramowanie działa również na kartach SD.

MobiSaver dla Androida działa poprzez skanowanie wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej w poszukiwaniu utraconych plików. Jest również w stanie odzyskać usunięte pliki. Może odzyskać dane z różnych przyczyn, w tym przypadkowego usunięcia, nieprawidłowo usuniętych plików i wirusów. Nie może jednak odzyskać danych z aplikacji lub plików stron trzecich.

MobiSaver dla Androida jest jednym z najłatwiejszych programów do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Jego intuicyjny interfejs pozwala użytkownikom wyszukiwać utracone pliki według kategorii. Ponadto ma dedykowaną sekcję do odzyskiwania danych WhatsApp. Obsługuje również języki rosyjski, niemiecki oraz uproszczony i tradycyjny chiński. Może odzyskać zdjęcia, filmy, muzykę i kontakty z urządzeń z systemem Android i komputerów.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android oprogramowanie do odzyskiwania danych ma zdolność do odzyskiwania wielu danych i plików z urządzeń z systemem Android. Wykorzystuje technologię szybkiego skanowania, aby wykryć usunięte pliki i odzyskać je niemal natychmiast. Program obsługuje różne typy plików, takie jak kontakty, SMS-y, załączniki Whatsapp i dzienniki połączeń.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych działa bez konieczności rootowania urządzenia z systemem Android. Po zainstalowaniu na komputerze, wykryje urządzenie i rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych informacji. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić podgląd i odzyskać wszelkie usunięte pliki. Aplikacja będzie wymagała pewnych uprawnień do zainstalowania na urządzeniu, zanim rozpocznie skanowanie.

Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, co czyni go doskonałym wyborem dla osób korzystających z telefonów z systemem Android. Nie wymaga dostępu root do skanowania urządzenia, co jest główną zaletą. Obiecuje również, że nie udostępni Twoich danych żadnym platformom zewnętrznym, dzięki czemu jest bezpieczny w użyciu. Ponadto interfejs użytkownika programu jest łatwy w użyciu, a wszystkie najważniejsze funkcje znajdują się w górnej części okna. Zawiera również jasne instrukcje, które mogą poprowadzić Cię przez cały proces odzyskiwania.

Ten program jest łatwy w użyciu i zdolny do odzyskania utraconych danych z dowolnego urządzenia z systemem Android. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia wybór rodzaju danych, które trzeba odzyskać, i obsługuje różne formaty plików. Działa również na wszystkich urządzeniach z systemem Android, w tym tych z systemem Android 4.4 Kitkat. Może odzyskać dane usunięte przez przypadek, z powodu awarii systemu lub z powodu usunięcia.

Apeaksoft

Apeaksoft Android Data Recovery to przydatny program do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z telefonu z systemem Android. Działa na szerokiej gamie plików, w tym zdjęciach, mediach, dokumentach i rejestrach połączeń. Obsługuje prawie wszystkie typy urządzeń z systemem Android i pozwala na podgląd danych przed odzyskaniem. Ten program pomaga również odzyskać utracone dane z kart SD.

Program ten jest dostępny w formie darmowej wersji próbnej. Obsługuje ponad pięć tysięcy urządzeń z systemem Android. Jest to bezpieczny i pewny sposób na odzyskanie usuniętych danych. Jest kompatybilny ze wszystkimi markami Androida i działa na wszystkich popularnych systemach operacyjnych. Odzyskuje usunięte dane i pliki bezpiecznie, nie uszkadzając urządzenia. Proces odzyskiwania danych może być zakończony w ciągu kilku sekund. Program jest bardzo łatwy w użyciu i oferuje podgląd odzyskanych danych w czasie rzeczywistym.

Użytkownicy mogą odzyskać utracone dane za pomocą narzędzia Apeaksoft Android Data Recovery. To oprogramowanie działa z różnymi urządzeniami i ma łatwe opcje łączności. Jest szybki, bezpieczny i działa dobrze na tabletach, w tym smartfonach z systemem Android. Użytkownicy są również pewni, że ich informacje są bezpieczne, ponieważ nie ma ryzyka bezpieczeństwa związanego z odzyskiwaniem danych.

Apeaksoft Android Data Recovery for Mac to kolejne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla użytkowników Androida. Obsługuje ponad 5000 urządzeń przenośnych z systemem Android i oferuje łatwe zarządzanie danymi. Niezależnie od tego, czy straciłeś listę kontaktów, czy przypadkowo usunąłeś zdjęcia, Apeaksoft Android Data Recovery pomoże Ci je przywrócić. Apeaksoft Android Data Recovery ma również funkcję podglądu, więc możesz wyświetlić podgląd utraconych danych przed zapłaceniem za nie.

iMyFone D-Back

Jeśli szukasz skutecznego narzędzia do odzyskiwania usuniętych danych z urządzenia z systemem Android, iMyFone D-Back jest dobrym wyborem. Posiada on zdolność do odzyskiwania usuniętych danych, nawet po resecie fabrycznym. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu, przeskanuje ona całe urządzenie w poszukiwaniu możliwych do odzyskania danych, które zostaną zwrócone użytkownikowi w mniej niż minutę. Narzędzie to posiada funkcję podglądu, która pozwala na podgląd danych, które zostały zeskanowane.

Najlepszą częścią tego programu jest to, że może odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android w ciągu kilku sekund, bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. Może odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, audio i dokumenty, nawet z uszkodzonych urządzeń. Ponadto obsługuje różne wersje systemu operacyjnego Android, w tym zrootowane telefony Samsung.

Inną wspaniałą cechą iMyFone D-Back jest to, że działa zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Obsługuje również przywracanie danych z uszkodzonego lub zablokowanego urządzenia. Może nawet wykonać przywracanie plików z kopii zapasowej w chmurze. Jest łatwy w użyciu i pochodzi z 24/7 wsparciem obsługi klienta.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android ma łatwy w użyciu interfejs użytkownika i oferuje wiele funkcji w rozsądnej cenie. Jest również dostępny w trzech różnych rodzajach płatnych wersji, z opcjami miesięcznej i rocznej subskrypcji. Możesz uzyskać wersję próbną oprogramowania, aby sprawdzić, czy działa dla Ciebie.

FoneLab

Aby skorzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych android FoneLab, musisz najpierw mieć zakorzenione urządzenie. Po tym, należy podłączyć urządzenie do komputera i uruchomić aplikację. Program wyświetli monit o wybranie typów plików, które chcesz odzyskać. To oprogramowanie działa z prawie wszystkimi typami plików telefonu.

FoneLab android data recovery to aplikacja, która pomoże Ci odzyskać utracone lub usunięte dokumenty i zdjęcia. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jest całkowicie bezpieczny. Może odzyskać zdjęcia, audio, wideo i kontakty z telefonu z systemem Android. Program jest również kompatybilny z zewnętrznymi urządzeniami pamięci masowej. Aby korzystać z FoneLab, należy podłączyć urządzenie do komputera i zezwolić na debugowanie USB.

Możesz użyć FoneLab, aby odzyskać utracone, usunięte lub sformatowane dane z urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi typami urządzeń android, w tym smartfonami i tabletami. Możesz nawet użyć go do odzyskania plików z określonych załączników. Co więcej, działa również z różnymi formatami plików, więc nie musisz się martwić o znalezienie konkretnego formatu pliku na swoim urządzeniu.

Aby skorzystać z FoneLab Android Data Recovery, musisz najpierw poznać model swojego urządzenia z systemem Android. Po określeniu modelu, musisz włączyć debugowanie USB, aby aplikacja mogła rozpoznać Twoje urządzenie. Po tym należy wybrać typy plików, które chcesz odzyskać. Po wybraniu typu danych, które chcesz odzyskać, kliknij przycisk „Odzyskaj”. Następnie oprogramowanie zapisze wybrane pliki na komputerze.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte dane z Androida Darmowe odzyskiwanie danych Android Aby odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć programu freeware. Te programy mogą pomóc w odzyskaniu zdjęć, filmów, wiadomości e-mail, dokumentów i baz danych. Są bezpieczne i nie zawierają wirusów. Interfejs użytkownika tych programów jest dobrze zorganizowany, więc…